Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. hodina Písemnosti spojené s propagací zboží

4. 8. 2009

22. hodina Písemnosti spojené s propagací zbožíJednou z forem propagace je psaný text spolu s grafickou úpravou. Vazba mezi textem a graf. vyjádřením musí upoutávat. Propagační pís.jsou součástí reklamních kampaní firem. Základní druhy propagačních písemností: Leták Prospekt Katalog Plakát Vývěska

Náborový dopis Náborový dopis je v podstatě nevyžádaná nabídka, kterou se obracejí výrobní podniky, peněžní a pojišťovací ústavy nebo cestovní kanceláře na event. zájemce.
Dobře stylizovaný náborový dopis musí na event. zájemce působit zajímavě a přesvědčivě. Již jeho úvod má vzbudit pozornost; dále obsahuje popis výrobku nebo služby, jeho účel, použití a přednosti. V závěru je shrnuto vše, co pisatel doporučuje nebo k čemu radí.
Náborový dopis by měl být pravdivý, bez přehnané chvály a musí mít vzornou úpravu.
Pozornost je nutno také věnovat správnosti adres a úpravě obálek.

VZOR

H l a v i č ka  f i r m y

Na hlavičkový papír

V Liberci dne 5. srpna 2002

Vážení přátelé Internetu,

společnost QUATRO design studio Vám nabízí mnoho zajímavého v oblasti Internetu. Internet stále více nabývá na aktuálnosti, a proto Vám nabízíme kompletní zajištění Vašich potřeb a požadavků při prezentaci na tomto médiu.

QUATRO design studio Vám může zajistit služby od programování, umístění na webu u kvalitních  providerů, kteří zaručují ochranu Vašich stránek a rychlost načítání, až po založení e-mailových účtů a správu e-mailového prostoru, jakož i veškerou potřebnou údržbu. Je samozřejmostí, že se zabýváme také správou Vašeho webu a aktualizací dat na stránkách dle Vašich potřeb a požadavků.

Zajišťujeme také tvorbu animačních prvků všech úrovní, registraci Vašich stránek na všech existujících a hlavně co do návštěvnosti kvalitních vyhledávačích v ČR i jinde ve světě, dále na tuzemských i světových odborných vyhledávačích. Kromě služeb v oblasti Internetu Vám nabízíme reklamní a propagační činnosti.

Hovoříme německy, anglicky a rusky. Ostatní jazyky zabezpečujeme pomocí renomovaných agentur zabývajících se úředními překlady.

Pro podrobnější informace pište na elektronickou adresu quatro@design.cz.

Těšíme se na Váš zájem

Mgr. Radovan Krátký

Mgr. Radovan Krátký

manažer

Domácí úkol: opakování učiva ke 3. kontrolní písemné práci

                        vypracování samostatného náborového dopisu

                        vystřižené a nalepené dva inzeráty z denního tisku

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář